FreeDOS laptopa hangi Windows lisansı alınmalı?

Coturismail

Centipat
Arkadaşlar yeni bir FreeDOS laptop aldım, Microsoft sitesinden Windows 10 Home indirip kurdum. Etkinleştirmem için hangi tür lisans almam lazım? Windows 10 Home OEM, Retail, dijital, hangisini almalıyım arkadaşlar? Windows 10 Home OEM alsam, key ile etkinleştirsem olur mu?

OEM ya da Retail alabilirsiniz. Hangisi ucuzsa. Windows 10 Home key alırsan etkinleşir ve anakarta gömülür OEM lisans. Retail lisans alacaksanız Microsoft hesabınızı unutmayın.

Arkadaşlar yeni bir FreeDOS laptop aldım, Microsoft sitesinden Windows 10 Home indirip kurdum. Etkinleştirmem için hangi tür lisans almam lazım? Windows 10 Home OEM, Retail, dijital, hangisini almalıyım arkadaşlar? Windows 10 Home OEM alsam, key ile etkinleştirsem olur mu?
Retail her zaman tercihimdir. OEM anakarta gömüldüğü için benim hoşuma gitmiyor. (Neden bilmiyorum.)

Retail alman en iyisi olur.
Ben buradan almıştım sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı