FreeDOS laptopa nasıl Windows atılır?

Rankout

Centipat
Yer
Giresun/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600, Asus Prıme B550M-K, Asus DUAL-RX6700XT 12GB, A-DATA RAM 8GB (2 adet), Kıngston 1TB NV2, FSP Hyper PRO 650W, Vento VG15FE kasa.
Meslek
Öğrenci...
Flash bellek ile atmak zorunlu mu yoksa başka bir şekilde atılabiliyor mu?

Benim bildiğim sadece flash bellek ile atılabilir. Tabi CD-ROM falan varsa o da olabilir ancak çoğunluklu olarak flash bellek diye biliyorum.

Benim bildiğim sadece flash bellek ile atılabilir. Tabii CD-ROM falan varsa o da olabilir ancak çoğunluklu olarak flash bellek diye biliyorum.

Zorunlu değil ancak diğer yollar çok uğraştırıcı olacaktır.

Anladım hocam sağ olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kurulu olsaydı depolamadan 8 GB yer ayırıp içine ISO dosyasını çıkartıp atardın harici bir şey kullanmadan format atabilirdin ama şu an tek şansın flash bellek gibi duruyor.

Windows kurulu olsaydı depolamadan 8 GB yer ayırıp içine ISO dosyasını çıkartıp atardın harici bir şey kullanmadan format atabilirdin ama şu an tek şansın flash bellek gibi duruyor.
Hocam konuyu arkadaşım için açmıştım ancak kendim adına sormak istiyorum, W10 olarak gelen sistemime W11 kurdum temizlemem gereken bir şey var mı? Temizlemek için flash gerekli mi?

Geri
Yukarı