Freedos'a işletim sistemi kurmak...

• Konuyu başlatan 55gokhan55
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 13B
5

55gokhan55

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben makina mühendisliği okuyorum okula yardımcı olması için ve güncel oyunları orta ayarda oynamak için Asus X550LN-XO069D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar şu laptobu yarın alacağım. Fakat windows 8'i nasıl yüklicem kyk kredisinden gelen parayla taksitlr alacağım için orjinal alamıyorum...

Bir de elimde casper laptobundan kalma windows 7 cdsi var fakat yukarıdaki laptopun windows 7 driver desteği var mı bilmiyorum.

Lütfen bana bir yol gösterin Ankara'da bilgisayarcıya götürsem kaça yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın sayısız format atma rehberlerinden bu rehbere bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün anahtarlarının devamını arama motorunda kendiniz bulacaksınız.

Technopat'ın sayısız format atma rehberlerinden bu rehbere bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün anahtarlarının devamını arama motorunda kendiniz bulacaksınız.

4gb flash disk yeterli midir? Bide orjinal gibi olur mu internetten bulduğum keylerle sorun çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı