FreeSync Açık Olmasına Rağmen Yırtılmalar Oluyor

Dediğinizi yaptım fakat yırtılmalar devam ediyor, ayrıca kasıyormuş hissiyatı da veriyor.
Aynı hissiyat bende de var bu neyden kaynaklı ben ekran kartım da sorun olduğunu düşündüm ve servise göndericektim daha sonra böyle birşeye denk gelince sormak istedim sorunu çözdüysen bana da yardımcı olurmusun
Yırtılmalar olabilir diyorum zaten, olmayabilir de. Ama maksimum verimi almak için ikisini birden açmalısınız. Freesync Vsync'in AMD tarafındaki adıdır. Gsync ise NVIDIA tarafındaki. İkisi de aynı işi yapar ve genel adları Vsync'tir. Açıklama teknolojiyi tanıtırken yapılan açıklamadır. Küçük bir araştırmayla bulabilirsiniz.
aynı sorunu bende yaşadım ama görüntü gidip geliyor oyun dışında displayport kablosunu takınca bende ekran kartın da sorun olduğunu düşündüm sence de öylemidir ekran kartım da sorun olabilir mi RX570 daha yeni aldım

Son düzenleme:
Aynı Monitör aynı sıkıntı düzeltebildin mi?
Arkadaşlar yeni aldığım Asus VP247QG monitör 75 hz ve FreeSync destekli. Fakat FreeSync açık olmasına rağmen Fortnite'da V-Sync açmadan yırtılmalar gitmiyor. V-Sync kapatıp FPS 75'e sabitlesem dahi bu yırtılmalar oluyor neden? Çoğu yayıncıda görüyorum 60 Hz bir monitörde +200 FPS oyun oynuyor ve problem yok, ben FreeSync açmama rağmen neden bu yırtılmalar oluşuyor?

Arkadaşlar şimdi fark ettim Radeon Settings'den AMD FreeSync üzerine gelince şu açıklama çıkıyor:
"AMD FreeSync açık reflesh rate reported by display: 48 ila 75"

48 ila 75 arasında desteklemesinin sebebi ekran kartım mı arkadaşlar? MSI R7 360 ekran kartı kullanıyorum.

Geri
Yukarı