Çözüldü FreeSync desteklenmiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hypn0s

Decapat
Daha fazla  
Monitör
ViewSonic VX2418
Monitörüm ve ekran kartım desteklenmesine rağmen FreeSync desteklenmiyor yazıyor. DisplayPort ile bağlıyorum ve monitörün ayarlarında FreeSync aç diye bir seçenek yok.
Monitör: ViewSonic VX2418.
Ekran kartı: MSI RX5500 XT.

1673784285401.png

Çözüm
Monitörüm ve ekran kartım desteklenmesine rağmen FreeSync desteklenmiyor yazıyor. DisplayPort ile bağlıyorum ve monitörün ayarlarında FreeSync aç diye bir seçenek yok.

Eki Görüntüle 1633691

Monitörün kendi menüsü vardır üstündeki tuşlarla açılan, oradan aç FreeSync'yi. Sonra bilgisayardan açarsın. Monitör menüsünden fotoğraf atarsan bakalım belki ismi falan farklıdır. Örneğin Adaptive Sync açman gerekiyordur ama sen FreeSync aradığın için açamıyorsundur.

Eki Görüntüle 1633691

Monitörün kendi menüsü vardır üstündeki tuşlarla açılan, oradan aç FreeSync'yi. Sonra bilgisayardan açarsın. Monitör menüsünden fotoğraf atarsan bakalım belki ismi falan farklıdır. Örneğin Adaptive Sync açman gerekiyordur ama sen FreeSync aradığın için açamıyorsundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitörün kendi menüsü vardır üstündeki tuşlarla açılan, oradan aç FreeSync'yi. Sonra bilgisayardan açarsın. Monitör menüsünden fotoğraf atarsan bakalım belki ismi falan farklıdır. Örneğin Adaptive Sync açman gerekiyordur ama sen FreeSync aradığın için açamıyondur.

Öncelikle açıklaman için teşekkür ederim. Menünün fotoğrafı alınamıyor ama Adaptive Sync diye bir seçenek var. Aktifleştirince ise şu sonuçla karşılaştım.

1674754683738.png

Geri
Yukarı