FreeSync için ekran kartı önerisi

Tripmaker

Kilopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçılık ve Videografi
Lg 27Mp59g-P 27" 1Ms Full Hd Led Monitör Fiyatı ve Özellikleri

Merhabalar,

Linkteki ürünü aldım kargoda geliyor. Ağırlıklı olarak Adobe After Effect, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom gibi programlar kullanıyorum. Fotoğraf işleme ve video yapma üzerine çalışıyorum. Arada bir çok nadir oyun oynuyorum. Kullandığım ekran kartı ise budur; Gigabyte Nvidia GeForce GTX 560 Ti 1GB 256Bit GDDR5 (DX11) Fiyatı Sanırım ekran kartı FreeSync özelliğini desteklemiyor ve dolayısıyla monitörün bazı nimetlerinden faydalanamıyorum. Monitörü birden aldığım için araştırma yapamadım hiç. 1 MS IPS görünce sipariş verdim hemen. Monitörün FreeSync özelliğinden faydalanmam açısından bana bir ekran kartı önerisi yapabilir misiniz? Son olarak monitör hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Bu arada ben 1000 TL gibi bir fiyata aldım tanıdık bir bilgisayarcı aracılığı ile. Sitedeki fiyatı 1700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı