FreeSYNC monitörde GSYNC açınca ekranın yarısı gözükmüyor

erdemckr1

Hectopat
Technopat kanalının paylaştığı video sayesinde Freesync monitörümde GSYNC etkinleştirdim. Fakat bilgisayarı ilk açtığımda ekranın sağ yarısından itibaren gözükmüyor ancak monitörü kapatıp açtığımda düzeliyor. GSYNC'i devre dışı bıraktığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum ama etkinleştirdiğimde tekrar aynı şeyi yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Monitör: ASUS VG278Q 1MS 144Hz FREE-SYNC (Listede bulunan 12 adet monitörün içerisinde mevcut)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik monitörü kapatıp açmaktan başka çözümü yok. Sorun, Nvidia sürücüsünde. Nvidia bir sonraki sürücüde sorunu çözeceğini söylemişti. Ilk gelen güncellemede çözülecektir diye umuyorum.

Bu sorunu su an bende yasıyorum . Bilen birileri varsa yardım edebilirmi yapılcak herhangi teknik bir sey varmı lutfen yardım ?
g-sync acık olunca ekranın ortasından sag taraf komple sıyah oluyor. kapalı duruma getırıncede monıtor 60 hz de kalıyor ve oyunda mıgde bulantısı olusturcak sekılde kırılmalar oluyor ınsanı cok rahatsız edıyor :(
g-sync acık.jpgg-sync kapalı.jpg

Bu sorunu su an bende yasıyorum. Bilen birileri varsa yardım edebilir mi yapılcak herhangi teknik bir şey var mı lutfen yardım?
G-Sync acık olunca ekranın ortasından sag taraf komple sıyah oluyor. Kapalı duruma getırıncede monitör 60 Hz'de kalıyor ve oyunda mide bulantısı olusturcak sekılde kırılmalar oluyor ınsanı cok rahatsız edıyor :(
Eki Görüntüle 675037Eki Görüntüle 675038

Sizlere tavsiyem ekran kartını sürücüsünü hep güncel tutmanız ve monitör modelinizi öğrenebilir miyim? Tahminlerimce VG278Q.

Geri
Yukarı