Frekans-A1 alınır mı?

Enahaine

Decipat
Makaleler
1
Sistem oynadığım oyunları ve oynayacağım oyunları kaldıracak güçte. Ama anakart aklımı kurcalıyor 300 500 TL fark ile yükseltme olsa yapacağım ama en düşüğü 1772 TL.

Giriş seviyesi bir sistem. Haliyle bu anakart normal, sıkıntı olmaz. Ama +1700 verecek bütçeniz varsa 10k civarına daha iyi bir sistem bulunabilir gibi.

GTX 1650 güçlü bir kart değil, 6500 XT'ye yükseltin bence 500 TL ile.

Giriş seviyesi bir sistem. Haliyle bu anakart normal, sıkıntı olmaz. Ama +1700 verecek bütçeniz varsa 10k civarına daha iyi bir sistem bulunabilir gibi.

Hocam yani bilemiyorum bu sistemi alıp anakartı direk ilana koyup yeni anakart alsam mı diye düşünüyorum ama emin değilim çünkü anakart sıkıntılı belli oluyor yükseltme yapmak istesem ileride çok daha fazla para vereceğim bunun yüzünden.

Hocam yani bilemiyorum bu sistemi alıp anakartı direk ilana koyup yeni anakart alsam mı diye düşünüyorum ama emin değilim çünkü anakart sıkıntılı belli oluyor yükseltme yapmak istesem ileride çok daha fazla para vereceğim bunun yüzünden.
Hocam A520 kötü ya da sıkıntılı bir anakart değil. Evet üst segment değil fakat "bu sistem" için zaten yeterli. Eğer 10k civarına çıkma şansınız varsa bazen Rx-6600 , 1660S sistemler oluyor ve çok daha performanslılar.

Geri
Yukarı