French Press Tavsiyesi

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendime French Press ve kahve almaya karar verdim. Henüz hiçbir çekirdeği tatmadım. Kaliteli bir French Press ve kahve çekirdeğini öğütebileceğim en uygun fiyatlı öğütücü tavsiyesine ihtiyacım var. Kahveyi kendim öğütmek istiyorum böylelikle çekirdeğin aroması en az kayba uğrar diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kahve dünyasından paket halinde aldım. İçinde French Press, kahve ve kendi filtre kahvesi var. Ayrı olarak da satılıyor. Çekirdek öğütmek istemişsiniz ama belki kahve dünyasının kahvesini de tadıp deneyebilirsiniz.

Hocam önerdiğiniz uygun fiyatlı filtre kahve çeşitleri varsa yazarsanız sevinirim. Tabi French Press'e uygun olması lazım. Başka kahve çeşitlerini denemedim. Denemek isterim.
Ben genel olarak bu kahveyi tüketiyorum ama Press ile değil :/ BWAYI MİKROLOT, BURUNDİ
Press yöntemine uygun iyi kahve bulmak çok zor maalesef, işin diğer kısmı da zaten pahalı. Gerçekten iyi kahve içmek istiyorsan bir şeylerden feragat etmek gerekiyor. :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı