Friday the 13th alınır mı?

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Benim en sevdiğim slasher jason olabilir küçükken (10 yaşındayken) jason oyuncağı istiyordum o derece sonra oyununu buldum yaş küçüktü alamadım. Sonra öğrendim oyun davalık olmuş güncelleme gelmiyormuş fanlar yeni versiyon yapacakmış falan filan bu oyunu almayı çok istiyordum ama şu an karsızım sizce alınır mı?

Ekip varsa sarabilir ama beni ekip olmasına rağmen sarmamıştı bana göre değildi.

Benim en sevdiğim slasher jason olabilir küçükken (10 yaşındayken) jason oyuncağı istiyordum o derece sonra oyununu buldum yaş küçüktü alamadım. Sonra öğrendim oyun davalık olmuş güncelleme gelmiyormuş fanlar yeni versiyon yapacakmış falan filan bu oyunu almayı çok istiyordum ama şu an karsızım sizce alınır mı?

Şu an oyunu mahvettiler texsas chainsaw massacre al Microsoft Store'da 100 Steam'de 340 TL ayrıca Game Pass'te var ama satın almak daha mantıklı.

güzel oyun ama alınmaz çünkü 2024 yılında desteği kesecekler ve serverler kapanacak

Güzel oyun ama alınmaz çünkü 2024 yılında desteği kesecekler ve serverler kapanacak.

Alıp Definitive modunu kurarsam özel serverlara girebilir miyim?

Şu an oyunu mahvettiler texsas chainsaw massacre al Microsoft Store'da 100 Steam'de 340 TL ayrıca Game Pass'te var ama satın almak daha mantıklı.

Hocam bende zaten Game Pass var Tcm'yi oynayacağım bir ara.

O zaman friday the 13th almaya gerek yok.

Hocam film serisini seviyorum oyunu net kafede oynayıp beğenmiştim ve dediğim gibi alınca Definitive Edition modunu kuracağım eğer o modla serverlar kapansa bile yine de modlu serverlara girebiliyorsam benim için sorun yok.

Hocam zaten.

Hocam oyunun serverları hileden geçilmiyor.

Oyunu aldırabileceğim arkadaşlarım var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı