Frisby FGP-230U oyun kolu çalışmıyor

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Bir buçuk hafta önce kadar Frisby FGP-230U oyun kolunu aldım. Bazı oyunlarda çalışırken bazı oyunlarda ise çalışmıyor algılamıyor. Yanında gelen CD ile driverını da yükledim. F1 2018'de çalışırken 2019da çalışmıyor. Beyon - Two Souls'da da çalışmıyor. En azından oyun algılamıyor. Ne yapabilirim?

Diğer oyunlar için yanında gelen CD ile driver'ı tekrar kurdum. F1 için ayarlar kısmından tek tek tuşları kendiniz atamanız gerekiyor.
Driver kurlu sıkıntı yok fakat F1 de sağ tarftaki 2 v3 no'lu tuşu algılamıyor. (Yani X VE O). Mesela oyun içerinde sürüş anında lastik değişimine onay vermem lazım x tuşu acceğt olarak ayarlı görünmesine rağmen tuşlar çalışmıyor. Gamepad i baska oyunlarda ve programda denedim sorunsuz çalışıyorç

Driver kurlu sıkıntı yok fakat F1 de sağ tarftaki 2 v3 no'lu tuşu algılamıyor. (Yani X VE O). Mesela oyun içerinde sürüş anında lastik değişimine onay vermem lazım x tuşu acceğt olarak ayarlı görünmesine rağmen tuşlar çalışmıyor. Gamepad i baska oyunlarda ve programda denedim sorunsuz çalışıyorç
Bilmiyorum hocam. Ben şuan sıkıntı yaşamıyorum 2019da

Yeni konular

Geri
Yukarı