FRISBY FS-334U Nasıldır?

Frisby'nin hiçbir ürününü, kalitesizliğinden dolayı önermiyorum. Bütçeyi arttırabilirseniz Logitech S120 öneririm. Uzunca bir süre kullandım. Fiyatına göre çok kaliteli. 3 ay'ı bırakın, 3 sene bile sorunsuz kullanabilirsiniz.

Frisby'nin hiçbir ürününü, kalitesizliğinden dolayı önermiyorum. Bütçeyi arttırabilirseniz Logitech S120 öneririm. Uzunca bir süre kullandım. Fiyatına göre çok kaliteli. 3 ay'ı bırakın, 3 sene bile sorunsuz kullanabilirsiniz.
Ya aslında bir akrabamda bıraktığım Logitech hoparlör seti vardı tam hatırlamıyorum ama biraz eski bir şeydi yine de çok güzel görünüyordu. Ama yanındaki 2 hoparlör kayıp, tek büyük hoparlör ve bass birleşik beraber ana hoparlör var. Bağlayınca ses vermiyor hatta her hoparlörde olan bağlandığında "zzzz" cızırtısını bile vermiyor yoksa onu kullanacaktım da şimdilik bütçemi artıramam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı