FSP 1000W alınır mı?

4000 serisinin voltajları bile eleştirilirken.

Yeni teknolojiler üzerinde çalışılırken 5000 serisinin daha az voltaj ile fazla performans vermeyeceğini nereden biliyorsun derim.

A Tier ama ünite hakkında bilgim yok.

4000 serisinin voltajları bile eleştirilirken.

Yeni teknolojiler üzerinde çalışılırken 5000 serisinin daha az voltaj ile fazla performans vermeyeceğini nereden biliyorsun derim.

İşte senin ilk cümlenden dolayı diyorum 5000'ninki de elestirilecek ama böyle devam edecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun bir dayanağı yok.

Ve voltaj artışı iyi bir şey değil.

Beraberinde sıcaklık getirir ve bu da düşük performans getirir.

Nasıl? Voltaj artışı ile yüksek wattın ne alakası var? Yuksek W PSU alınca hepsini vermiyor, PSU ne kadar lazimsa o kadar veriyor. Dolayisiyla BIOS'tan voltaj artirmaya benzemez bu.

Alınır ancak fiyat fazla geldi. Ayrıca 1000WATT fazla değil mi? Sistem nedir?

Yani 1 aydan beri takip ediyorum MSI 850W Gold'lar 3000 bin TL civarlarında zaten.

Dostum sen ne dediğini bilmiyorsun.

Kimin neye cevap verdiğini bile ayırt edemiyorsun.

Dostum sen ne dediğini bilmiyorsun.

Kimin neye cevap verdiğini bile ayırt edemiyorsun.

Yüksek watt PSU alınca donanıma yüksek voltaj gittiğini sanan birisisin bunu sana düzgün bir şekilde söyleyen birisine alkolik vs. diye hakarete başlıyosun.

Yüksek watt PSU alınca donanıma yüksek voltaj gittiğini sanan birisisin bunu sana düzgün bir şekilde söyleyen birisine alkolik vs. diye hakarete başlıyosun.
Bu arkadaş sabahtan beri konulara müdahil olup sonra da takibi bıraktım diyor. ilginç bir arkadaş.

Size de iyi bir 850W ünite yetecektir. Ona verilecek parayla daha iyi bileşenler alabilirsiniz.

Bu arkadaş sabahtan beri konulara müdahil olup sonra da takibi bıraktım diyor. ilginç bir arkadaş.

Size de iyi bir 850W ünite yetecektir. Ona verilecek parayla daha iyi bileşenler alabilirsiniz.

Hocam PC topladim ben TUF 3070 Ti var. Ekran 2K, şu an yetiyor ekran kartı ama ileride yetmeyecek gibi geliyor ondan PSU alayım diyorum bu kasım'da sonra da ileride ekran kartı yenilerken sorun yapmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…