FSP 500W PSU nasıldır?

Pairciesss

Centipat
300TL civarında bir PSU bakıyorum da herkes PSU için Aerocool, Corsair, FSP, Cooler Master vb. önermiş iyi olarak, FSP markasına baktım biraz, internette şöyle bir PSU buldum: Fsp Fsp500-60ahbc 500w 80+ Pfc Aktif Power Supply - n11.com. FSP'nin kendi sitesine girip baktım fakat, FSP500 60AHBC diye bir PSU göremedim ve 80+ diye satılıyor bu doğru mu? Ayrıca 300TL'ye güzel bir PSU öneriniz varsa 80+ ve 500W olan onu da önerebilirsiniz veya 550-600TL civarı mümkünse fazla fanı olan, 500W 80+ PSU dahil olan kasa da önerebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
sertifikası yok, %85 verimliliği var, 2 kanaldan +12V güç çıkışı veriyor. Sistemde aşırı güç tüketen bir bileşen varsa bu psu tercih etmeyin. Biraz sesli çalışıyor sistem boştayken bile.

Sertifikası yok, %85 verimliliği var, 2 kanaldan +12V güç çıkışı veriyor. Sistemde aşırı güç tüketen bir bileşen varsa bu PSU tercih etmeyin. Biraz sesli çalışıyor sistem boştayken bile.

Peki şöyle söyliyeyim size sistemim APU.

İşlemcim: R3 3200G.
Anakartım: ASRock A320M hdvr4.
RAM'im: XPG 3000MHz 8 GB DDR4
SSD: Kingston'un 240GB'lık bir SSD modeli

Siz bu sisteme nasıl bir PSU önerirsiniz? Ayrıca ileride bir RX570 takacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı