FSP 750W 80Plus vs Thermaltake 650W 80Plus

Bütçeniz az ise Corsair Builder serisi güç kaynakları tam bir f/p ürünüdür.
Alttaki Corsair Builder VS serisi bir PSU. Ayrıca +80 bir güç kaynağı. 550W ve sadece 215TL.
Corsair.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağından konu nereye geldi kafamı çok karıştırdınız ne yapsam bilemedim şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne istiyorsun ve elindeki bileşenler neler? Doğru düzgün yazın.

Bütçeniz az ise Corsair Builder serisi güç kaynakları tam bir f/p ürünüdür.
Alttaki Corsair Builder VS serisi bir PSU. Ayrıca +80 bir güç kaynağı. 550W ve sadece 215TL.
Eki Görüntüle 128611

O güç kaynakları çok sorunlu onlardan almayın cx serisi 600 watt alın.

Şu an hurda bi bilgisayar kullanıyorum en fazla 3 ay içinde parayı toplayıp toptan veya her ay parça parça alacağım sistemi işlemci ve anakart konusunda kafam karıştı :) ekran kartı GTX 960 veya r9 380 düşünüyordum zaten.

Şu an hurda bi bilgisayar kullanıyorum en fazla 3 ay içinde parayı toplayıp toptan veya her ay parça parça alacağım sistemi işlemci ve anakart konusunda kafam karıştı :) ekran kartı GTX 960 veya r9 380 düşünüyordum zaten.
Neden kafan karıştı ki ? İşlemci olarak i5 4460, anakart olarak h81m-p33 veya düşük bütçeli bir anakart seçebilirsin. Güç kaynağı olarak 550w her 2 ekran kartı için fazlasıyla yetecektir.

Arkadaşların tavsiyelerini dinlemelisin dostum. Seçtiğin iki güç kaynağı da zaten çok pahalı ve bu sisteme fazlalar. Bu saatten sonra am3+ soketli işlemci almak ölü sokete yatırımdır. Net bütçeni belirtirsen daha iyi yardımcı olunur.

Kardeşim toplayacağın sistemde en iyisi anakart olmalı bunu unutma neden diyecek olursan ileride işlemci değişip yükseltirsin daha sağlan bi ekran kartı daha iyi ram takarsın başına anakart masrafı çıkmaz bida 2. de güç kaynağı olmalı amd alıcak isen 750 w intel alıcak isen 600 w hatta ve hatta işlemci intel ekran kartı da nvidia ise 500w bile yetecektir ama aldığın anakarta hangi ekran kartını alıcak isen dikkatli bak ileride slı veya crossfire yapabilirsin anakart destekliyor mu iyi incele benim tavsiyem budur dostum. Kasanın da hava akışı sağlam olsun ki kasa masrafı da başına çıkmasın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı