FSP güç kaynağından ses geliyor

musqleron

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 5600 / SAPPHİRE PULSE RX 6600 / KİNGSTON FURY 16 (2x8) GB 3600 MHZ CL 17 / KİOXİA EZCERİA 1 TB M2 SSD / FSP HYPER 80+PRO 650W
ASUS TUF M3 / REDRAGON K509 DYAUS / GİGABYTE G24F
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSP Hyper 80+ Pro 650W PSU yaklaşık 1 haftadır bu şekilde ses çıkarmaya başladı. Bazen yapıyor bazen düzeliyor. Işıkla içerisine dikkatli sekilde baktım fana takılan herhangi bir şey göremedim. Sadece fan gevşek dönüyor gibime geldi. PSU'yu yaklaşık 5 ay önce Gaming.Gen.Tr üzerinden aldım garantisi hala devam etmekte. PSU kendiliğinden boyle yapmaya başladı herhangi şekilde tozlu falanda değil darba de almadı sizce garantiye versem olumlu yanıt alır mıyım?
Ürünün tam hali VENTO VG11A ATX 4 Adet RGB FAN, Temperli Cam + FSP H3-650 650W 80+ EU PSU Gaming Kasa - Gaming.Gen.TR

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSP Hyper 80+ Pro 650W PSU yaklaşık 1 haftadır bu şekilde ses çıkarmaya başladı. Bazen yapıyor bazen düzeliyor. Işıkla içerisine dikkatli sekilde baktım fana takılan herhangi bir şey göremedim. Sadece fan gevşek dönüyor gibime geldi. PSU'yu yaklaşık 5 ay önce Gaming.Gen.Tr üzerinden aldım garantisi hala devam etmekte. PSU kendiliğinden boyle yapmaya başladı herhangi şekilde tozlu falanda değil darba de almadı sizce garantiye versem olumlu yanıt alır mıyım?
Ürünün tam hali VENTO VG11A ATX 4 Adet RGB FAN, Temperli Cam + FSP H3-650 650W 80+ EU PSU Gaming Kasa - Gaming.Gen.TR
Coil whine sesine hiç benzemiyor değişik bir ses garantiye yolla bence .

Coil whine sesine hiç benzemiyor değişik bir ses garantiye yolla bence.

Hocam sesi size şöyle tarif edeyim fan dönerken sürekli ses gelmiyor sanki bir noktada bir şeye takılıyor gibi ama içine baktığımda bir şeye takılmadığını ancak fanın biraz gevşek gibi olduğunu fark ettim.

Büyük ihtimal fanınız bozulmuş dönerken yalpalıyor olabilir.

Bende öyle tahmin ediyorum hocam garantiye yollayacağım büyük ihtimalle olumlu yanıt alır mıyım sizce?

Geri
Yukarı