FSP Hydro 600W vs Corsair VS550W

Dreamer47

Hectopat
Şöyle garantisi iyi, kendisi dayanıklı, verimli, en azından işimi görecek bir PSU arıyorum da;
Sonuç olarak bu iki PSU'ya kadar düşürdüm seçenekleri. (İkisi de Watt ihtiyacımı karşılıyor)

FSP Hydro 600W FSP HYDRO 600 PSU-Güç Kaynağı: Amazon.com.tr
Corsair VS550W CORSAIR VS SERİSİ (2018 VERSİYON) 550W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

İki sitenin de garanti konusunda rahatlatıcı olduğunu düşünüyorum çünkü Vatan'a çok defa ürün verdiğim oldu ve eğer fişinizi sakladıysanız vs garanti sürecinde bayağı yardımcı oluyorlar. Amazon'da benzer şekilde yardımcı oluyormuş diye okudum.

Velhasılı kelam, FSP Hydro 600W mı daha iyidir, Corsair VS550 mi dostlar? Sebebiyle yazarsanız çok mutlu olurum :) Şimdiden cevaplarınız için Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu giriş seviyesi gibi şeylere bakabileceğimiz bir yer var mı yoksa kendi sitelerinden mi bakmaya çalışıyoruz? Bir de FSP Hydro güvenilir bir segmentte mi sizce.

Evet üreticinin kendi sitesinde bunları görebilirisiniz. FSP Hydro serisi FSP markasının orta segment serisidir. Bildiğim kadarıyla FSP markasında hexa+ modelleri giriş seviyesi oluyor. FSP alırsanız orta segment bir güç kaynağı almış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı