FSP500-60AHBC 500W 80+ PSU Nasıl?

Tinyx

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ABRA A5 V13.1.1
GTX1050M
i5 8300H
16GB RAM
Meslek
Junior Developer - Öğrenci
Son düzenleme:
FSP'nin ürünleri gayet kalitelidir. Alabilirsiniz.
Kaliteli olduğunu ben de biliyorum. Şuan kullandığım PSU'da FSP ama bir markanın her ürünü güzel olacak diye birşey yok. Bu ürün hakkında kesin bilgiye ihtiyacım var. Pek fazla High Power almak istemiyorum.
@Asım Demir

Sisteminize bağlı, FSP 12V kanalından daha fazla güç verebiliyor. Ayrıca 2 adet PCI-Ex bağlantısına sahip.

Sisteminize bağlı, FSP 12V kanalından daha fazla güç verebiliyor. Ayrıca 2 adet PCI-Ex bağlantısına sahip.
Sistemim 300W civarı güç istiyor. 500W ilerde sistem toplarsam birdaha PSU almakla uğraşmayayım diye istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün içinde yeni bir PSU alacağım. Bu PSU'yu çok övdüler ama bir tane yorum gördüm ve 80+ olmadığını söylüyordu. Kullanan varsa yorumlayabilir mi? Eğer bunun dışında önerileriniz varsa bütçem 300TL. Yorumu gördüğüm link: FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC Aktif Power Supply Fiyatı Aklımdaki diğer PSU ise bu: High Power 500W 80+ Bronze Kırmızı Fanlı Güç Kaynağı Fiyatı
Konu nasıl açılıyor?
Konu nasıl açılıyor

O FSP PSU'yu hiçbir zaman sevmedim zaten. Ne doğru düzgün testi var, ne doğru düzgün incelemesi. Bir kaç ay önce sağ olsun bir arkadaş bulup atmıştı ve değerlerini beğenmemiştim.
Asım Demir'in PSU hakkında yanıtladığı konulara baktım. FSP'nin bu ürününü şiddetle öneriyor. Aşırı kararsız kaldım. Bende internette ne testini ne birşeyini gördüm. Senin önerdiğin bir PSU var mı?
Risk almak istemiyorsan 30 TL fazlasına bronz verimli Akasa Viper 600W alabilirsin.
Ürün nasıl güzel mi? Soğutucu konusunda Akasa çok iyi ama PSU konusunda biraz düşünmüyor değilim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı