FSR 3.0, hypr RX ve AMD fluid frames Motion sizce nasıl çıktı

RTX 3060 da DLSS 2 mi kullanmalıyım FSR 3 mü sizce.

DLSS kullan tabii ki, seneye AMD Frame Generation geldiğinde onu da eklersin üzerine. Şu anda RTX 3000 serisi DLSS 3.5'in bayağı bir özelliğini destekliyor ve donanım destekli oldukları için daha kaliteliler.

Tabii o öyle söyleyince DLSS kullanın ben FSR3'ü direkt frame gen olarak düşündüm sorunuzda.

@kino hocam Ben sanırım sunumu sallapati dinlemişim Hyper RX gelecek sene frame gen bu eylül'de değil mi?

@Alazzzz Hypr-RX dahil bazı FSR 3.0 oyuncakları Eylül'de geliyor, Frame Generation ise 2024'ün ilk çeyreğinde. Ama biz ona 2024 yazı diyelim çünkü normalde Hyper-RX'in Mayıs ayında gelmiş olması gerekiyordu. AMD bir süredir hiçbir şeyi vaktinde çıkarmadığından temkinli olmak lazım.

DLSS kullan tabii ki, seneye AMD frame generation geldiğinde onu da eklersin üzerine. Şu anda RTX 3000 serisi DLSS 3.5'in bayağı bir özelliğini destekliyor ve donanım destekli oldukları için daha kaliteliler.

Hocam bende de RTX 3060 var DLSS 3.5'in üstüne AMD'nin frame Generation'unu açabiliyor muyum yoksa frame generation için illa FSR 3.0 ile mi kullanmam gerekiyor?

Geri
Yukarı