FSR + Ultra ayarlar mı yoksa yüksek ayarlar mı?

Gapirkont

Kilopat
RX 6600 kullanıyorum. FSR Ultra kalite modunda ve Ultra ayarlarda 70 FPS alıyorsam, FSR kapalı ve yüksek ayarlarda ortalama 60 FPS alıyorum. Siz olsanız FSR + Ultra ayarlarda oynamayı mı tercih ederdiniz FSR kapalı, yüksek ayarlarda oynamayı mı?

Elinizse deneme imkanı var 1saatinizi almaz hepsini deneyin akıcılık kalite nasıl ona göre ayarlayın.

Yüksek ayarlarda oyna, FSR netliği çok bozuyor. Çözünürlüğü düşürmekten başka bir işe yaradığını düşünmüyorum.

DLSS gibi tensor core olmadan ne kadar iyi olabilir ki zaten ? Ancak 1050 Ti gibi kartlar bir nebze de olsa hayata dönebiliyor FSR 2.0'la. En azından 1050 Ti kullanan arkadaşım iyi kötü memnundu FSR'den.

Bazı oyunlarda FSR 1.0 implementasyonu çok iyi. Örneğin Godfall'da FSR 1.0 var, oyunun kendi renderingi de biraz pis olduğu için FSR'ı Ultra Quality çözünürlüğünde kullandığınızda native çözünürlüğe çok yakın oluyor. Genelde Ultra Quality ayarı hem performans arttırıp hem yeterince iyi görüntü sunuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…