Ftth altyapı kullananlar hız testlerini ve "tracert vie.valve.net" sonuçlarınızı paylaşabilir misiniz?

RockNRolla

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba eve kadar fiber kullanan kullanıcılar hız testlerini ve tracert vie.valve.net ping değerlerini paylaşabilirler mi? Yeni ftth altyapıya geçtim ama ping değerleri beni hiç memnun etmedi VDSL'deki sonuçlarla aynı sonucu alıyorum.

Testlerinizi paylaşırken bulunduğunuz şehir, altyapı ve kullandığınız ISS yazıp paylaşırsanız hangi şehirde hangi ISS daha iyi sonuç veriyor görebiliriz diye düşünüyorum.

Hız testi için: www.speedtest.net
Yurt dışı oyun sunucusu ping testi için: Arama kutusuna "CMD" yazıp komut istemi uygulamasını açın ve "tracert vie.valve.net" yazıp sonuçların ekran görüntüsünü alın.

Altyapı: Ftth Türk Telekom
ISS: TurkNet

Hız testi

10498000255.png

Tracert vie.valve.net

Başlıksız-2.jpg

Son düzenleme:
Sizi Çek Cumhuriyeti'nden dolaştırarak Viena'ya ulaştırıyor. Geçen günlerde de böyle bir problem yaşanmıştı. Ardından planlı çalışma yapıldığı ortaya çıktı.

Şu an TurkNet rotasında sıkıntı var. Normalde doğrudan peering yapardı 40 ms alırdım Viyana sunucusunda şu an 80 ms alıyorum. Hop noktalarında çalışma vardır yakında düzelir.
Aynı şehirde oturuyoruz VDSL2 altyapıda 80 ms alıyorum bende şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı