FTTH altyapı ne zaman aktif olur?

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bundan 8 ay önce altyapı talebinde bulunduk 1 ay önce geldiler mahallemize beyaz fiber kablo çektiler aradığımda ise ilçe Belediyesi'nden izin bekleniyor denildi. Sizce ne zamana kadar aktif olur benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce binanıza gelmesi lazım kutu ve kablonun. Kutu takıldıktan sonra 1.5 ay sonra aktif oluyor. Bağlı olduğunuz ilçenin TT müdürlüğüne gidip proje hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize de turuncu fiber kablo çekmişlerdi. Aktif olması 2 ay sürdü. O da ben üzerine düştüğüm için. Siz sürekli mail atın. Şikayetinizi dile getirin.
Bro Mail adresi türk telekomun ana mail adresi mi ? Benim Fiber altyapı ve dün geldiler kutuyu taktılar 100mgbs internet aboneliğinde ön talepte bulundum abonelik başlayınca direk iptal edebilirim değil mi ?
Bize de turuncu fiber kablo çekmişlerdi. Aktif olması 2 ay sürdü. O da ben üzerine düştüğüm için. Siz sürekli mail atın. Şikayetinizi dile getirin.
Bro Mail adresi türk telekomun ana mail adresi mi ? Benim Fiber altyapı ve dün geldiler kutuyu taktılar 100mgbs internet aboneliğinde ön talepte bulundum abonelik başlayınca direk iptal edebilirim değil mi ?

Twitter'dan Yusuf Kıraç'a yazın. Türk Telekom'un ana mail adreslerine ve özel müşteri yönetimine yazın. İptal ettirmeniz için cayma bedeli ödemeniz lazım.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bundan 8 ay önce altyapı talebinde bulunduk 1 ay önce geldiler mahallemize beyaz fiber kablo çektiler aradığımda ise ilçe Belediyesi'nden izin bekleniyor denildi. Sizce ne zamana kadar aktif olur benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?
nerede oturuyorsunuz hocam

Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı.
Yusuf Kıraç'a twett gönderdim bize hızlandırdı ve Az önce türk telekom müşteri hizmetlerinden aradılar Yusuf kıraç tarafından, Altyapı tamamlandığını söylediler, Kurulum ne zaman yapmaya gelirler acaba sabırsızım biraz, Teknik servisten Bilgi bekliyoruz dediler, bana; kısa mesaj ile söyleyeceklerini ilettiler
Hatay'da reis
Hatay'da reis

Geri
Yukarı