Fujifilm finepix SL240 alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
makine teknikeri
İyi sosyaller, 2000 TL'ye fujifilm finepix SL240 model bir dlsr kamera buldum.

Elimde Samsung Galaxy S10e telefonu var. Fotoğrafcılığa başlayacağım. Bu kamera telefon kamerasının yanında sönük kalır mı? Aşırı profesyonel çekimler yapmayacağım sadece düşük orta düzey çekimler için istiyorum.

O makine DSLR değil, kompakt bir makine. Bence aldığınıza değmez. Biraz bütçe arttırıp ikinci el D3200, Canon 550D gibi makinelere bakabilirsiniz.

Alacağın ürün ile çekilmiş bazı fotoğraflar ve her türlü S10e yi tokatlar. Ben fujifilm x100v kullanıyorum. Fotoğraf çekmek harika bence keyif alırsın, ilerletirsen makinanı yenilersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşın anlattığı üç temel bilgiye sahip değilsen direk işine yarayacaktır.

Alacağın ürün ile çekilmiş bazı fotoğraflar ve her türlü S10E'yi tokatlar. Ben fujifilm X100v kullanıyorum. Fotoğraf çekmek harika bence keyif alırsın, ilerletirsen makinenı yenilersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arkadaşın anlattığı üç temel bilgiye sahip değilsen direk işine yarayacaktır.

Siz piyasa hakimsiniz sanırım. 2000 TL civarında daha kaliteli kameralar var mı?

Alacağın ürün ile çekilmiş bazı fotoğraflar ve her türlü S10E'yi tokatlar. Ben fujifilm X100v kullanıyorum. Fotoğraf çekmek harika bence keyif alırsın, ilerletirsen makinenı yenilersin.

Canon EOS 350D veya 450D gibi makineler nasıldır?

Piyasaya hakim değilim ve makinalar hakkında çok derin bilgim yok. Bende senin gibi hevesle aldım bir süredir çekiyorum.

Benim ilk makinem D3300'dü ve başlangıç için ideal bir makineydi bence, D3200 ile benzer modeller. Ben olsam D3200 alırdım.

Çok yetersiz cihazlar. En azından 500D bakın derim.

Arasında ki fiyat farkı değer mi? Konumlar yakın diye bunları attım

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı