Full beyaz sistem için 60 bin TL harcamaya değer mi?

Beyaz parçaları ikinci elde satarken aynı performansta ki siyah parçalardan daha pahalıya satman çok zor yani değer açısından bakmak gerekirse durum böyle.

Önce daha önemli olan iyi bir monitör aldıysan (en çok monitöre bakacaksın hani) neden olmasın

Konu günceldir , konuyu okuyan herkesin yorum yapmasını rica ediyorum arkadaşlar.

Konu günceldir , konuyu okuyan herkesin yorum yapmasını rica ediyorum arkadaşlar.

Paranız varsa değer, keyif işi sonuçta.

Şahsen siyah tercih ederim. Tabikide beyazın ayrı bir güzelliği var ama beyaz sadece beyaz,gri tarzı renklere uyurken, siyah bir çok renge uyabilir. Hem beyaz parçalar bir 100-200 TL daha pahalı olabiliyor. Hem kirlendikten sonra bence temizleyene kadar güzel durmuyor (tabi her gün temizlemeyeceksen). Gibi gibi + sı olduğu gibi fazlasıyla - si de var. Tabi paran varsa ve ilgileniyorsan al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…