Full HD IPS monitör vs 2K Curved VA monitör

QuorthoN

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba. Bu 144-Full HD-1ms-IPS monitör: LG 27GL63T-B UltraGear 27" 1 MS 144 Hz G-Sync Full HD Pivot IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Ve.

Bu 165-2K-4ms-VA-Curved: Huawei MateView GT 27" 4 MS 165 Hz 2K QHD Curved VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Monitörler arasında kaldım. Bariz olarak Curved olan F/P açısından mantıklı görünse de IPS panel mi VA panel mi ikilemini yaşıyorum.
Sizce Full HD IPS mi 2K Curved VA mı almalıyım? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam 27 inçte full hd alma çok kötü,LG modeli ama illa alacağım diyorsan.Bu arada hail Bathory hail Quorthon!

Hocam 27 inçte full hd alma çok kötü,LG modeli ama illa alacağım diyorsan.Bu arada hail Bathory hail Quorthon!
Evet, LG olduğu için o monitörden ümitliyim ki zaten ekrana çok yakından bakmiycam. IPS ekran istiyordum. FHD olarak VA ile karşılaştırınca IPS daha güzel fakat bu sefer VA olan 2K...
Hail Quorthon \m/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…