Fullprogramlarindir.com'dan kurulan Windows güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Microsoft'un ISO'sunu yüklüyorlar, oynama yapmıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteden menzil adli kisinin modladigi Windows 10 indirip Rufus ile yazdirmaya kalktigimda virus programi trojan tespit etmisti. Belki bana denk gelmistir bilmiyorum.

Benim kullandığım sosyal medya uygulaması gibi bir şeydi hüzünlendim. Lisanslı al deseydi alır mıydın? Komşunda bir sıkıntı yok sadece kullandığı yöntem bu tabii bunu yapmasını önermem (bu yüzden bu işi yapmıyorum) (crackler yüzünden kimse lisanslı almıyor). Tabi ben olsam Windows'u Microsoft'un sitesinden indirip eski Windows 7 notebook lisansım ile lisanslardım. Mümkün oldukça kullanılmaması gereken siteler ama içinde hayat kurtaran şeyler olabiliyor. Güvenirliği konusunda cracklere güvenemezsin en iyisi kullanmamak. Hiçbir şekilde önermiyorum bu tür şeyleri. En iyisi lisanslı almaktır. Özellikle ticari kullanımsa. Crackli program kullanmıyorum şu an ama kullandigim pek bir şey yok ona göre. Crack yaparsanız (önermem) mutlaka virüs taraması yapın.
Güvenmez. Anti virüs programın açık olsun.

Anti virüs her zaman açık olmalı ama yakalasa başta da yakalar. Antivirüse bir güncelleme gelirse yakalarda böyle bir şeye şahit olmadım.

Bu siteden menzil adli kisinin modladigi Windows 10 indirip Rufus ile yazdirmaya kalktigimda virus programi trojan tespit etmisti. Belki bana denk gelmistir bilmiyorum.

Trojani hangi programla tarattın bilmiyorum ama ben sadece oradan Windows ISO indiririm yillardir zaten lisans crackli ise belirtiliyor ISO'nun orijinal hash değerleri belirtiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı