Fuma 2 Gamepower Horizon Mesh'e Sığar mı?

Basarr

Centipat
Ben Fuma 2 ve Gamepower Horizon Mesh 650W +80 bronz ikilisini almayı düşünyorum. Soğutucu kasaya sığar mı? Bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gamepower kalitesiz kasalar üretiyor klavyede öyle olmayabilir ama kasaları dandik. PSU ise patlayabilir Rampage ve Gamepower PSU'ları patlayanlar var ve akım koruması iyi olmaz. Patlama ihtimali dediğim gibi var ama bu süre 10 yılda olabilir 1 haftada illa kasayı istiyorum diyorsan PSU'suz varsa onu al ek bir PSU tak ancak 80 Plus titanyum olsun fark etmez kalitesizler.

@Basarr paylaştığım parçalar alınabilir.

MSI MAG Forge 100M temperli cam 2X RGB fan, 1X 120mm fan ATX 500,00 TL yerine 480,00 TL.

Gamepower kalitesiz kasalar üretiyor klavyede öyle olmayabilir ama kasaları dandik. PSU ise patlayabilir Rampage ve Gamepower PSU'ları patlayanlar var ve akım koruması iyi olmaz. Patlama ihtimali dediğim gibi var ama bu süre 10 yılda olabilir 1 haftada illa kasayı istiyorum diyorsan PSU'suz varsa onu al ek bir PSU tak ancak 80 Plus titanyum olsun fark etmez kalitesizler.
Hocam Gamepower markasının hiçbir ürünü kaliteli değil haberiniz olsun.
@Basarr
Bütçe belirtin size yardımcı olalım.

Ben Fuma 2 ve Gamepower Horizon Mesh 650W +80 bronz ikilisini almayı düşünyorum. Soğutucu kasaya sığar mı? Bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Biri gereksiz büyük, diğeri ise malzeme kalitesi ve içerisindeki PSU'dan ötürü alınmaz.

İşlemciniz nedir? Ona göre bir soğutucu önerisi yapacağım.

İndirimde yakalarsanız bu

Normalde bu kasayı Raijintek Ponos kasa varken önermezdim. Ancak şu an biraz zorunlu gibi.

Geri
Yukarı