FUPS kart alınır mı?

Bu tarzdaki konular hep biri gelir ve Papara daha iyi der ve konu artık Papara vs Tosla vs ininale döner. Tosla hakkında konuştum Tosla kart hesap doğrulaması yapmayınca kaybettikleri özellik para gönderme oluyor bir de aylık 1250 TL hesaba para girişi limiti ile sınırlandırılmış oluyor. Bu da Tosla'yı reşit olmayanlar için kullanılmaz hale getirmiyor.

Kusura bakmayın Tosla konusunda hassasım hatta fanboyum.
A-ama para gönderme de olmayacaksa neden kullanalım ki?

Bu arada FUPS, Papara'dan daha iyi dedim. Papara'yı desteklemedim.

Hatta yaklaşık 3 saat önce hesabımı kapattım: Screenshot_20221012_221535.jpg

A-ama para gönderme de olmayacaksa neden kullanalım ki?

Bu arada FUPS, Papara'dan daha iyi dedim. Papara'yı desteklemedim.

Hatta yaklaşık 3 saat önce hesabımı kapattım:Eki Görüntüle 1542361

Bende örnek verdim zaten. Para gönderilmesi şahsen kullandığım bir özellik değil dolasıyla bana göre kullanılmaz etmiyor demek ki siz için bu önemli olabilir her kartın kendine göre avantajları ve dezavantajları var.

Bu tarzdaki konular hep biri gelir ve Papara daha iyi der ve konu artık Papara vs Tosla vs ininale döner. Tosla hakkında konuştum Tosla kart hesap doğrulaması yapmayınca kaybettikleri özellik para gönderme oluyor bir de aylık 1250 TL hesaba para girişi limiti ile sınırlandırılmış oluyor. Bu da Tosla'yı reşit olmayanlar için kullanılmaz hale getirmiyor.

Kusura bakmayın Tosla konusunda hassasım hatta fanboyum.

Hocam bana 1250 TL limit yetiyor ama bazen yeri geliyor daha fazla harcamam oluyor bu yüzden limit yetersiz geliyor ayrıca para gönderme bana çok lazım oluyor o yüzden kart değiştiriyorum fikrin için teşekkür ederim.

Aile izniyle mi geçtiniz FUPS zaten iyi değile benziyor belki T.C. İstemediğinden yedek kart olarak alırım diye düşündümde. Papara'dan iyi diye görünce biraz tuhaf hissettim. En iyisini yapmışsınız niye Papara almadınız?

Hocam T.C. Kimliğimde fotoğrafım yok diye papara kart vermedi bende vakıfbanka geçtim en iyisini yapmışım.

Hocam T.C. Kimliğimde fotoğrafım yok diye para kart vermedi bende vakıfbanka geçtim en iyisini yapmışım.

Zaten en iyi Papara var diğerleri vasat kaldı Tosla aylık 2 TL kesiyor inanal zaten daha beter Papara tek direnen kimlik fotonuz olsa kesinlikle Papara önerirdim. Sizce FUPS alınmaz mı kart ücretsiz gelecek T.C. kimlik zaten istemiyormuş. Sadece 200TL koyup cebimde taşımak için planlıyorum.

Zaten en iyi Papara var diğerleri vasat kaldı Tosla aylık 2 TL kesiyor inanal zaten daha beter Papara tek direnen kimlik fotonuz olsa kesinlikle Papara önerirdim. Sizce FUPS alınmaz mı kart ücretsiz gelecek T.C. Kimlik zaten istemiyormuş. Sadece 200TL koyup cebimde taşımak için planlıyorum.

Olabilir hocam FUPS alıp taşımak için falan bende iyi ki Papara kart vermemiş bana diyorum zaten VakıfBank'ta daha rahat geliyor uygulama arayüzü, kart limiti vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı