FurMark nasıl tam ekran yapılır?

ronaldo123cr7

Picopat
Daha fazla  
FurMark testini başlatınca pencere şeklinde açılıyor. Tam ekran yapmak için ne yapmam lazım? Benim ekran 2K ama testi 1080P'de yapıyorum acaba bundan dolayı olabilir mi? Bir de hangisi daha sağlıklı sonuç verir? Tam ekran mı? Pencere mi?

Son düzenleme:
FurMark'ı açın.
"Options" menüsüne gidin.
"Fullscreen" seçeneğini seçin.
"Apply" butonuna tıklayın.

İşe yarasa söyleyin.
Tamamdır hocam yaptım. Teşekkürler. Bu arada dediğim gibi ben bilgisayarı 2kda kullanıyorum. Bu testi 2k da mı 1080p de mi yapayım? Bir de msa ayarı var hocam onu ne yapayım?

Tamamdır hocam yaptım. Teşekkürler. Bu arada dediğim gibi ben bilgisayarı 2K'da kullanıyorum. Bu testi 2K da mı 1080p de mi yapayım? Bir de msa ayarı var hocam onu ne yapayım*

Ekran kartın güçlüyse 2K da yap. Ama herkes genellikle 1080p de test eder.

Tamamdır hocam yaptım. Teşekkürler. Bu arada dediğim gibi ben bilgisayarı 2kda kullanıyorum. Bu testi 2k da mı 1080p de mi yapayım? Bir de msa ayarı var hocam onu ne yapayım?
Eğer ekran kartınızın 2K'da oyunlarda ve diğer uygulamalarda nasıl performans gösterdiğini test etmek istiyorsanız, testi 2K'da yapmalısınız.

Ancak, ekran kartınızın maksimum kapasitesini test etmek istiyorsanız, testi 1080p'de yapmalısınız.

Bir de msa ayarı var hocam onu ne yapayım?
MSA ayarını açıp açmamanız, testin amacına bağlıdır.

Eğer ekran kartınızın maksimum kapasitesini test etmek istiyorsanız, MSA ayarını kapatmalısınız. MSA ayarı açıkken, test sonuçları daha düşük olacaktır.

Ancak, ekran kartınızın 2K'da oyunlarda ve diğer uygulamalarda nasıl performans gösterdiğini test etmek istiyorsanız, MSA ayarını açabilirsiniz. MSA ayarı açıkken, görüntü daha pürüzsüz görünecektir.

Geri
Yukarı