Futbola geç başladım

1jroks

Femtopat
Daha fazla  
Futbola 13 yaşımda başladım nisan ayında 14 üme gireceğim neredeyse 11 ay oldu başlayalı babam futbol takip etmiyor ve oynamıyor bu yüzden bu kadar geç başladım zaten ilk başladığımda ayağımın altından pas kaçırıyordum şimdi ise o halimden eser yok fakat altyapıya girmem için sanırım bir 11 aya daha ihtiyacım var ve fiziğim iyi değil babamın maddi durumu çok iyi olmasa da krampon dizlik gibi ihtiyaçlarımı gözünü kırpmadan karşılıyor ve beni futbola devam etmem için destekliyor sizce futbola devam etmeli miyim şu saatten sonra futbolcu olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafite 21 yaşında futbolcu oldu. Eğer söz ettiğin gibi o halinden eser yoksa ve yetenekliysen U13 takımlarının seçmelerini kovala genellikle yaza doğru oluyor. Kendini gösterip takıma seçilmeye çalış. Torpilin ön planda olduğunu çok iyi oynasan bile sırf bu sebepten elenebileceğini unutma ve kendini buna hazırla. Eğer olmazsa başka yerlerde şansını denemeye çalış. Ve en önemlisi kendine güven ve yapabileceğine daima inan başarı kendine güvenenlerindir bunu unutma.

Geri
Yukarı