Futbolda hangi mevkiyi tercih etmeliyim?

Swindler13

Yoctopat
Daha fazla  
Yaşım 15 hız konusunda bayağı hızlıyım, hiç durmadan pres yapabilirim, paslarım iyi, her tarafa gidebilecek ciğerim var, kafa vurma sıkıntım var, defans yeteneğimin daha fazla olduğunu düşünüyorum ama ileride oynamaktan da zevk alıyorum, boy ve kafa topları açısından stoper olabileceğimi düşünmüyorum, Plaselerim güzel sizce hangi mevkiyi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 15 hız konusunda bayağı hızlıyım, hiç durmadan pres yapabilirim, paslarım iyi, her tarafa gidebilecek ciğerim var, kafa vurma sıkıntım var, defans yeteneğimin daha fazla olduğunu düşünüyorum ama ileride oynamaktan da zevk alıyorum, boy ve kafa topları açısından stoper olabileceğimi düşünmüyorum, plaselerim güzel sizce hangi mevkiyi tercih etmeliyim?

Eğer söylediğin gibi hızlıysan, durmadan pres yapabilirsen, paslarında iyiyse defansif orta saha ya da göbek olarak oynayabilirsin ileride oynamaktan zevk alıyormuşsun göbekte oynarsan ileriye katkında olur ben senin yerinde olsam göbekte oynarım mesela bende dribbling iyi paslarım iyi ama bitiricilik kötü o yüzden kanat oynuyorum.

Geri
Yukarı