Futbolda sakatlanınca gol yemeye başladım ve takımım beni suçluyor

ŞimşekAbuzer

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ACER PREDAOR HELİOS 300 RTX3070Tİ İ712700H 16 GB DDR5 RAM
Sabah sınıflar arası turnuva vardı ben kalecıydım 1. yarı toplasan 12 13 sut cıkarmısımdır. 3 tane 1'e 1 2. yarnın basında bıleğim burkuldu. Sakatlandım dedım baskası gırsın kaleye yok dedıler. 3 0'dan 3 2 yaptı adamalar. Sonra tum takım gelmıs bana bela okuyor. Ben ne yapayım sımdı diğer Mac'lara gitmemeyi düşünüyorum dedım gergınlıktendır falan Mac sonu şey yaparlar Mac sonuda ozur bıle dılemedıler.

Sabah sınıflar arası turnuva vardı ben kalecıydım 1. yarı toplasan 12 13 sut cıkarmısımdır. 3 tane 1'e 1 2. yarnın basında bıleğim burkuldu. Sakatlandım dedım baskası gırsın kaleye yok dedıler. 3 0'dan 3 2 yaptı adamalar. Sonra tum takım gelmıs bana bela okuyor. Ben ne yapayım sımdı diğer Mac'lara gitmemeyi düşünüyorum dedım gergınlıktendır falan Mac sonu şey yaparlar Mac sonuda ozur bıle dılemedıler.

Gitmeyin maça da bir güzel kaybetsinler.

Gitmeyin.

Varsa daha iyisi geçsin kaleye. Kulağını tıka maçına git, sahada oyunun tadını çıkar. Fark yerseniz de yiyin, kötü performans takımı yalnız bırakmaktan daha iyidir.

Bende kaleciydim zor iş. 10 tane şut kurtarıyorum beceriksizler atak yapamıyor. Defans orta sahayı geçmiş adamlar 3 kişi ceza sahasına girdi ilkinde açılıp kurtardım ama seken toptan aşırtma gol yedim defans koşmuyor bile hafif tempo yürüyerek izliyordu geldiler beni suçladılar sinirden bir daha kaleci olmadım bence sende boşver santrafor ol 10 şut çek 2 si gol olsun kahramansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı