FX 4100 işlemcinin muadil seviyesindeki işlemci nedir?

xkeremm.22

Centipat
AMD FX 4100 kasa alacağım. Farklı bir seçenek şu anlık yok, Intel karşılığı nedir i5 olarak? Tam ismi AMD FX (TM)-4100 Quad Core Processor işlemci (4CPUs) = 3.6 GHz.

Bütçeniz nedir? Pek tercih edilecek bir işlemci değil günümüzde.

Bütçe yok kasa alacağım bütçe 3K civarı, 3.5'dan pazarlık yaparak 3K düşürürüm. Şu an i5 3470 Kullanıyorum eski olmasına rağmen GTA 5 açıyor beni idare ediyor fakat bu daha iyi ise bunu alacağım ekran kartı olarak daha iyi bende GT730 var alacağım GT750 Ti. Kendi kasamı 3K ya satıp bunu alacağım.

Bütçeniz nedir? Pek tercih edilecek bir işlemci değil günümüzde.
Bide muadili sormuştum.

3K verilip bu çöp işlemci alınmaz. Elinizdeki işlemci daha güçlü. Eğer sisteminizi yükseltmeyi düşünüyorsanız bütçenizi belirtebilirsiniz. Tamamını yükseltmek zorunda değilsiniz sisteminizin.

3K verilip bu çöp işlemci alınmaz. Elinizdeki işlemci daha güçlü. Eğer sisteminizi yükseltmeyi düşünüyorsanız bütçenizi belirtebilirsiniz. Tamamını yükseltmek zorunda değilsiniz sisteminizin.

Kendi kasamı 3K ya satıp üstüne 1 2 k ekliyebilirim, anakartimdan nefret ediyorum.

Anakartınız nedir? Tüm sisteminizi yazabilir misiniz? Ve anakarttan nefret etme sebebinizi.

H61C.
i5 3470.
GT730.
Anakart 1155 pin eski işlemci hepsi neredeyse çöp beni idare ediyorum ama hafiften yükseltmek istiyorum bu yüzden direk satmak en mantıklısı gibi.

I5 7400 nasıl sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı