FX 4100 ve HD 6670 CS:GO güncellemesinden sonra kasar mı?

mehmetakif31

Centipat
Sistemim AMD FX4100 3.71GHz 4 çekirdek, ekran kartı HD6670 2 GB 64 Bit, 160GB SATA HDD, 6 GB RAM 900MHz 2×3 2600MHz güncelleme gelirse kasar mı? Şu anlık 60FPS sabit alıyorum, 60-140 arası nadiren 44 38 oluyor ama olsun ileride ekran kartı almayı. Düsünüyorum 400W PSU'ya göre simdiki idare ediyor, güncelleme gelirse kasar diye korkuyorum. 😿😿Aklımda RX serisi var ama hangisi yeter PSU'ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS güncellemelerde FPS düşürmeye dikkat ediyorlar. Ama Source2 motorundan sonra ne olur belli olmaz. Bir de CS'de sadece ekran kartı değil işlemci de kullanıyor.

Source 2 sanırım iptal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun ilk başını izleyin.(İngilizce'sini bulamadım.)Bu adam bayağı bilinirliği olan bir adam. Valve'da bir sürü arkadaşı ve tanıdığı var.

Source 2 sanırım iptal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun ilk başını izleyin.(İngilizce'sini bulamadım.)Bu adam bayağı bilinirliği olan bir adam. Valve'da bir sürü arkadaşı ve tanıdığı var.

Valve kaçamaz o güncelleme eninde sonunda gelecek.

Geri
Yukarı