FX 6100 sistem Valorant oynatır mı?

sefa2121

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant oynarken mavi ekran ve kilitlenme sorunu yaşıyorum. Merak ettim, sistemim Valorant'a yeterli mi?

Monitör: 60Hz.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro.
İşlemci: AMD FX-6100 3.3GHz
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 200 2 GB.
DirectX: Sürüm 12.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içerisinde, FPS, Drop gibi problemler olmuyorsa sorun sistemden değil donanımlardan kaynaklı olabilir. Yapın demiyorum ama en kötü ihtimal bir şey bulamazsanız, bilgisayarı sıfırlayın. Memreduct programı ile RAM'inizi düzenli olarak temizleyin, oyunun grafiklerini düşürün yüksekteyse. Isı değerlerini kontrol edin.

Arkadaşlar, Valorant oynarken mavi ekran ve kilitlenme sorunu yaşıyorum. Merak ettim, sistemim Valorant'a yeterli mi?

Oynanır hocam.

Sisteminiz yeterli hocam. Valorant'ta bu sorunlar çok yaşanıyor. Sürekli mi oluyor bu durum yoksa arada sırada mı?

Sisteminiz yeterli hocam. Valorant'ta bu sorunlar çok yaşanıyor. Sürekli mi oluyor bu durum yoksa arada sırada mı?

Hocam sadece Valorant ve BlueStacks'te oluyordu BlueStacks'i sildim Valorant'ta yine oluyordu 3 gün önce sıfırladım sadece Google ve Valorant olmasına rağmen bir kere kilitlendi. (Bazen RAM 8 olmasına rağmen 4 görünüyor reset atınca düzeliyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı