FX 6300 PC Reset Sorunu

©reative

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, birçok kez bu sorunumla ilgili konu açtım. Onları inceleyebilirsiniz. Şimdi bir özet geçeyim :D

Rastgele zamanlarda reset atıyor.
RAM testi yaptım, Harddisk testi yaptım sonuç temiz.

Şuan virüs taraması yapıyorum (normalde hiç virüs yemem [ne güvenli ne değil hislerimde seçebiliyorum :D ])

Buraya resimlerini koyuyorum.

Not: O temizlendi yazan 9 adet virüs Visual Studio'da tamamen kendi yazdığım basit formlar.
Bu virüsleri temizleyebilecek program öneriniz var mı?

Bazen temizlerken de reset atıyor.

Ek olarak ; hiç veri kaybına uğramadan (dosyalarım, setuplarım) format atabilir miyim? Harici diskim yok. Format attıktan sonra dosyalarımı recovery programlarıyla kurtarabilir miyim?

[İmzamdaki sistemle aynı]

Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png
Ekran Görüntüsü (4).png

Daemoon Tools'un DTCommonRes.dll kütüphanesinde Truva Atı bulmuş! Manuel olarak karantinaya aldım. Sorun çözülürse böyle devam edeceğim yoksa format farz oluyor :'(

Son 2 reset atışında masaüstündeki simgelerin hepsi sola yığılıyor ve simgeler büyüyor.

Şuan Windows'un kurulu olduğu yer 1 TB ben bu diskten 150GB ayırdım ve o 150GB olan boş yere temiz Windows kuracağım. Şimdi ben bu kurduğum yeni Windows'u kullansam eski Windows'uda silsem, diğer bölümdeki virüsler beni etkiler mi?

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı