FX 6300 Sisteme Anakart Tavsiyesi

violence fetish

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
Halihazırda kullandığım sistemin anakartını değiştirme kararı aldım. Diğer bileşenlere göre zayıf kaldığını düşünüyorum 2 tane yakın özellikte ve farklı markalarda anakartlar için bilginize ihtiyacım var.

Kullandığım bileşenleri yazmak istiyorum:

amd fx-6300 @ 4ghz - asus r9 270x - 8gb 1600 mhz - 120 samsung evo ssd - 1 tb seagate sata 3 - corsair cx600 ve mevcut anakartım asus m5a78m-lx3 usb 2.0 ve sata 2

Bu sistemi kurarken oyun oynıcağımı ön görmemiştim ve daha sonra soğutucu psu ve ekran kartını değiştirdim fakat anakartım şu an zayıf kaldı diye düşünüyorum. Bütçeme uygun 2 kart buldum ve sizlerin yardımınıza ihtiyacım var hangisinin daha uygun olduğu kısmında.

kart 1 -
GIGABYTE GA-970A-Gaming AMD 970A/SB950 Soket AM3+ DDR3 2000MHz(O.C.) Anakart
kart2 -
MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

Birçok teknik özelliği aynı gibi duruyor ama 1 tanesinin diğerinden biraz daha fazla bir teknik üstünlüğü varsa bunu benimle paylaşır mısınız lütfen?

Oyun oynarken aralarındaki farkı hissedebilmen mümkün değil. İkisi de aynı, o zaman en mantıklısı hangisini daha ucuza bulursan onu almak ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı