FX-6300 ve M5A97 R2.0 Sistem Toplama

Ceyhun Melek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Ben kendimce bir sistem hazırlamaya çalıştım fakat ekran kartını seçemedim çok ikilemde kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca şu parçanın yanında bu parça yetersiz kalmış yada fazla olmuş gibi yorumlarınızı bekliyorum.
Bilgisayarda oyun oynayacağım. League of Legends, Tera Rising gibi oyunları rahat oynasam yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz oyunları oynamak için bir bakkal efsanesi (GT 630) bile yeterli olur. Ancak isterseniz GTX 650TiB, GTX 660, GTX 760 alabilirsiniz. Bütçenize bağlı.

Dediğiniz oyunları oynamak için bir bakkal efsanesi(GT 630) bile yeterli olur. Ancak isterseniz GTX 650TiB, GTX 660, GTX 760 alabilirsiniz. Bütçenize bağlı.

Oyunların çok yüksek grafik kalitesine sahip olmadığını biliyorum fakat stream yaparken fps kaybı yaşamak istemiyorum.

GTX 650 Ti Boost da alsanız fps kaybı yaşamazsınız. Ancak dediğim gibi ekran kartına ne kadar bütçe ayırdığınıza bağlı.

Peki alttaki 4 ekran kartından hangisi daha çok performans verir? Yoksa 650Ti Boost daha iyi bir seçimmi olur?

MSI GTX 760 TF O.C. alabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…