FX 6300 ve R7 260X Sistemde Darboğaz Olur Mu?

Sorun olmaz. Oynarsınız hepsini.(y)
Hangi oyunları oynayacabileceğini görebilirsin. Örneğin arama motoruna "R9 280 X (X= Oyun Adı) Gameplay" yazarak GPU'nun oyunu hangi ayarlarda nasıl açtığını bulabilirsin :)
İşte size mis gibi bir sistem. Sonra ram eklersiniz :) Ya da monitörü şimdi almayıp @Cengiz Çelik ' in önerdiği sistemi alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 26457
Sistemler için teşekkür ederim fakat açıkcası şuan topladığımı almayı düşünüyorum yinede çok sağ'olun.

@Xeon; dediğin gibi o şekilde aratıyorum ve çoğu istediğim oyunu FX 6300 ve R7 260X ile ultrada oynayanları gördüm o yüzden bu şekilde almayı düşünüyorum. Hatta R7 265 Dual-X'i alabilirim.

Fakat R9 285 gelecek için daha iyi olacaktır. Bunu da düşünün. Sonuçta yeni mimari ve düşük güç tüketimi ile yüksek performans veriyor.

Fakat R9 285 gelecek için daha iyi olacaktır. Bunu da düşünün. Sonuçta yeni mimari ve düşük güç tüketimi ile yüksek performans veriyor.
Kart çok iyi güzelde, bütçeyi fazla aşıyor. Gelecek içinde şimdiden temel atmayım, şuan ki oyunları oynatması yeterli benim için. 3-4 yıl sonra bir iyileştirme yapabilirim. Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı