FX 8300 GT 710 sistem performans sorunu

AnlGrkm

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Müdür Yrd.
Oyun esnasındaki değerlerimin düşüklüğünü çok merak ediyorum. Örn. 40 ping ile oynadığım ve ekstra durumlar haricinde donma vs. yaşamadığım CS:GO oyununu sizden sonra MSI Afterburner ile denedim ve gözlerime inanamadım. Sanırım sizi daha fazla izlesem bu sorunu anlayabilirdim ancak benim sizi kısa süre içerisinde takip etmemden aldığım sonuç olarak sistem arası bir uyuşmazlık sonucuna ulaştım. PUBG'de 20-10 FPS arası veriyor ama onu zaten oynayamıyordum çok donuyordu ekran kartım yetmiyor diye düşünüyordum sanırım daha başka sorunlarım var. Ancak biraz tez canlığı olduğumdan ötürü yerimde duramadım ve gecenin bu saati size yazma gereği duydum. Sizce ne yapmam gerekiyor? Aşağıdaki ekte bilgisayarımın özelliklerini ve oyun esnasında MSI Afterburner açık iken değerleri gösteren fotoğrafları gönderiyorum.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpeg
9.jpg
WhatsApp Image 2018-11-18 at 12.57.34.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi 90 Lira aşmasına karşın alınabilir: Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 570 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

NVIDIA tarafında sıfır olarak bırakın GTX 1060 almayı artık o paraya RX 570'den güçsüz olan GTX 1050 Ti bile bulması güç. GTX 1050 ise RX 570'in karşısında tamamen para israfı. NVIDIA'dan gidilecekse uygun fiyatlı 750 Ti alınıp bütçede tasarruf sağlanabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı