FX-8320, M5A99X EVO ve GTX 970 Sistem yorumunuz

BkDrb

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Sistemi 1-2 gün içinde alacağım. Yorumunuz nedir? Gtx 900 serisi çok fazla güç harcamayacağı için 600'lük bir güç kaynağının yeterli olacağını düşünüyorum, eğer yanlış düşünüyorsam lütfen belirtin. Onun dışında beni tek korkutan şey işlemci darboğazı olayı. Sizce yaşar mıyım veya benzer sistemi olan varsa onlar yaşadı mı belirtirse sevinirim.
Ayrıca işlemciyi şu anda bu şekilde alıyorum ama 1 yıl gibi bir süre sonra daha üst modeline değiştirebilirim, o zaman anakartta sorun yaşar mıyım yetersiz kalacağını düşünüyor musunuz ?

Ek olarak: SSD gerekli biliyorum onu 2 hafta içinde ekstradan ekleyeceğim

Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem Toplama.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel almayı düşünüyor musunuz? Bu fiyata çok güzel bir İntel sistem toplanabilir. Eğer gerek yok diyorsanız anakartı o kadar yüksek tutmaya gerek yok, biraz daha ucuz bir anakart alıp SSD veya soğutucu alın, 8320 soğutucu olmadan çok kafa ağrıtır.

@Silinen üye Hocam yukarda dedigim gibi amacım şu an hem ekran karıtnı darboğaza sokmayacak hem de pahalı olmayacak bir işlemci alıp 1 yıl sonra falan amd'nin yüksek performanslı işlemcilerinden almak, anakartı da yüksek fiyatta tutmamın sebebi oydu.
Şu anda baktığınızda anakart ve işlemciye 850 TL veriyorum zaten, bu fiyata sizin intel tavsiyeniz nedir işlemci ve anakart olarak ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı