FX 8350 nasıldır?

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, başlığı yanlış attım özür dilerim. AMD A10 7860k işlemcisini kullanmaktayım ve işlemci R7 240 dahili grafik kartına sahip. Bu sistem ile pek bir oyun keyfi alamıyordum ve GT1030 edinerek sistemimi yükseltmeye çalıştım. Akabinde darboğaz değil ama işlemcinin CS:GO gibi tek çekirdeği kullanan oyunlarda GT1030 tam kapasite çalışmıyor. Arkadaşlar tek çekirdek performansı yüksek olan FM2+ anakarta uyumlu bir işlemci önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Sisteminize bir süre sonra sürekli parça ekleyip, çıkarmak zorunda kalacaksınız. Onun yerine sıfırdan bir APU sistem toplayın, veyahut bütçenizi söyleyin biz toplayalım.

Aslında bir anlığına kafam karıştı. Normalde FM2+ soketli bir anakarta sahip olduğumu biliyordum. AM3+ olduğunu niye düşündüm, bilemiyorum. Gerçi sonra kafama düştü ama başlığı düzeltemedim. GT1030'un benchmark testlerini izlediğimde tam aradığım karttı. Üstelik fiyatı uygun ve forum sitelerinde ki araştırmama göre darboğaz ya da farklı bir sorun olmayacaktı. Ama işte, evdeki hesap çarşıya uymadı. Herhalde bu sistemden bir halt olmaz artık. Bir an önce kartı satmaya çalışacağım. Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı