FX X8 9590 sisteme PSU önerisi

@UmutByr Intel OC konusunda daha iyi değil, birçok kez FX 8320-8150 ile 8 Ghz barajı aşıldı. Intel'de ise en fazla 7 Ghz gördüm. Ancak arkadaş o kadar OC yapmaz bu yüzden Intel almalı. :)

AMD daha mı yatkınmış. Sen hangi forumlardan öğreniyorsun bunları yahu. Yok öyle bir şey. Intel O.C konusunda yeni bir çağ açtı. Adamlar 1,5-2 GHz kadar O.C yapıyorlar. AMD de ise bu 1 GHz ya oluyor ya olmuyor.
İşte o çağı ben atlayamadım anakartım yüzünden.Şaka bir yana anlaşılan amd yi kafamdan çıkarmam gerektiği.

@Umut Byr arkadaşımızın söylediği gibi. Bence de 780 ti almalısın. RAM çok yüksek :) 16 GB bile bana soracak olursan önümüzdeki 8 yıl boyunca yetecektir.
780 ti asus un mu yoksa başka bir markamı peki?

@UmutByr Intel OC konusunda daha iyi değil, birçok kez FX 8320-8150 ile 8 Ghz barajı aşıldı. Intel'de ise en fazla 7 Ghz gördüm. Ancak arkadaş o kadar OC yapmaz bu yüzden Intel almalı. :)
Galiba bizim psu konusu intel amd savaşına dönüyor yavaştan.
Yetmemeye başladığında yakana kadar oc yapmayı planlıyordum bahane olsun diye sonuçta yaş geliyor iş güç derken nerde oturup oyun oynayacağız.

Kesinlikle ASUS almalısın. Oyun bilgisayarı olduğu için yük altında kalacaktır ekran kartı buda fazla ısınma demek. ASUS bu işin kralı oldu DirectCU II ile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı