FX8350 ve RX570 Oyunlarda darboğaz

dyspaire

Hectopat
Merhabalar işlemcim FX8350 ekran kartım RX570 darboğaz yaşıyorum oynadığım tek oyun Valorant FPS sürekli oynuyor bu monitörüm 144Hz oyunun grafiklerini maximuma aldığımda ekran kartım kaldırmıyor biraz indirdiğimdede darboğaz yiyorum AMD Radeon Software'dan bir ayar falan bildiğiniz ya da yapmam gereken bir şey var mı şimdiden teşekkür ederim...

Hocam bu işlemcilerin tekli çekirdek performansı iyi değil. Bu tip oyunlar için işlemci tekli çekirdek performansı önemlidir. High ayarlarda deneyin. Radeon ayarlarından grafik ayarlarını yapabilirsiniz.

Hocam bu işlemcilerin tekli çekirdek performansı iyi değil. Bu tip oyunlar için işlemci tekli çekirdek performansı önemlidir. High ayarlarda deneyin. Radeon ayarlarından grafik ayarlarını yapabilirsiniz.
İşte radeon ayarlarında ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Grafikleri orta yapıp fps'i 144'e sabitlemeyi dene.
Tam olarak herşeyi ortaya mı alayım
Bu arada ben çift monitör kullanıyorum bunun herhangi bir kötü yanı var mı yani darboğazla ilgili ?

Hocam bu video size yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, buradan ayarları uygulayıp deneyin. Tamamen aynısı olmak zorunda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı