Satılık G 213 Prodigy

YıldırayDgn

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Garantiden değişim ürünü olarak geldi. Hiç kullanılmadı, kutusu var önceki klavyenin 3 ay garantisi var bunda da devam ediyordur. Fiyat olarak 250₺ düşünüyorum. Türkçe Q diziliminde.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    737,3 KB · Görüntüleme: 68
  • 2.jpg
    2.jpg
    690,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 3.jpg
    3.jpg
    610,9 KB · Görüntüleme: 58
  • 4.jpg
    4.jpg
    343,5 KB · Görüntüleme: 49
İyi günler, bayağıdır güzel bir klavye arıyorum, ciddi alıcıyım ancak sıfırını yaz kampanyasında 279TL'ye satıyorlardı 2 yıl garantili, o bu paraya satılırken, sizinkinin fiyatı bir hayli fazla geldi. Eğer indirim yapıp "makul" bir fiyattan vermeyi düşünürseniz, İnstagram: @leoncarlz adresinden bana ulaşırsanız sevinirim.
Fiziksel satış için referanslarınız mevcut ise önce ücret gönderimini sağlarım, aksi takdirde çok sayıda referansım mevcut, klavyeyi alınca ücreti hesaba yatırırım. Hayırlı satışlar.

İyi günler, bayağıdır güzel bir klavye arıyorum, ciddi alıcıyım ancak sıfırını yaz kampanyasında 279TL'ye satıyorlardı 2 yıl garantili, o bu paraya satılırken, sizinkinin fiyatı bir hayli fazla geldi. Eğer indirim yapıp "makul" bir fiyattan vermeyi düşünürseniz, İnstagram: @leoncarlz adresinden bana ulaşırsanız sevinirim.
Fiziksel satış için referanslarınız mevcut ise önce ücret gönderimini sağlarım, aksi takdirde çok sayıda referansım mevcut, klavyeyi alınca ücreti hesaba yatırırım. Hayırlı satışlar.
Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz? İnstagram kullanmadığım için oradan geri dönüş sağlayamam.

Ne siz üzülün ne ben hocam 200₺ anlaşalım. Nerede oturuyorsunuz acaba?

Bursa'dayım, kargo ücretinin kaç TL tutacağına bağlı olarak 200'de verebilirim ancak cepteki parayı geçmesi halinde kargoyu teslim alamama ihtimalim var o yüzden bu kadar ince hesap yapmaya çalışıyorum :D
[email protected] adresime telefon numaranızı atabilir misiniz, WhatsApp'tan yazayım size detayları konuşalım.

@Carlsberg hocama ilk başta ürünü gönderdim. Ürün eline geçtiğinde ücreti hemen yatırdı sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim, güvenip önden gönderdiğin ve malının arkasında durduğun için, söylediği gibi jelatinlerini bile ben söktüm ürünün. Hayrını gör :)

Geri
Yukarı