G.Skill Ripjaws 8 GB 2400MHz RAM yükseltme

WkB

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Bende ( G.Skill Ripjaws 8 GB 2400MHz CL15) RAM var ve yükseltmek istiyorum. HyperX Fury adı altında aynı özelliklere sahip 16 GB bir RAM buldum, aynı şekilde 2400 MHz CL15 ve DDR4 alıp takarsam sıkıntı olur mu? Bu arada anakartımda çift slot var ve maalesef 2400 MHz üstü desteklemiyor diye biliyorum (A320M Pro VD/S).

Voltaj, CL değerleri ve MHz aynı olmalı, aynı olsa dahi sorun çıkarma ihtimali var tabii. Bu nedenle elindekini satıp kit bellek almayı deneyebilirsin.

Voltaj, CL değerleri ve MHz aynı olmalı, aynı olsa dahi sorun çıkarma ihtimali var tabii. Bu nedenle elindekini satıp kit bellek almayı deneyebilirsin.
peki sağol bir sorum daha olacak satarken ram'e teknik olarak yapmam gereken birşey varmı yoksa çıkarıp vermem yeterlimi

Merhaba, bende ( G.Skill Ripjaws 8 GB 2400MHz CL15) RAM var ve yükseltmek istiyorum. HyperX Fury adı altında aynı özelliklere sahip 16 GB bir RAM buldum, aynı şekilde 2400 MHz CL15 ve DDR4 alıp takarsam sıkıntı olur mu? Bu arada anakartımda çift slot var ve maalesef 2400 MHz üstü desteklemiyor diye biliyorum (A320M Pro VD/S).

Kit olarak alırsan daha iyi olur. Şunun gibi örneğin:

Yeni konular

Geri
Yukarı