G-Sync Destekleyen Free Sync monitör önerisi

doktor civanum

Hectopat
Monitör arıyorum. Kullandığım ekran kartı 1660 Super. 144 Hz olması önemli. Paneller hakkında fazla bilgim yok. G-Sync monitörler gereksiz pahali. Bazi Free Sync monitörler G-Sync'de destekliyormuş. Yazarsanız sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün Freesync monitörler Gysnc destekliyor şuanda DP ile bağlı olması ve ekran kartı sürücünüzün güncel olması yeterli.

Bütün FreeSync monitörler G-Sync destekliyor şu anda DP ile bağlı olması ve ekran kartı sürücünüzün güncel olması yeterli.

LG 22MK400H-B 21.5" 1ms buna dahil mi? Geçenler de NVIDIA denetim masasından baktım G-Sync seçeneği yoku. Ama HDMI ile bağlıyım ondan olabilir mi?

LG 22MK400H-B 21.5" 1ms buna dahil mi? Geçenler de NVIDIA denetim masasından baktım G-Sync seçeneği yoku. Ama HDMI ile bağlıyım ondan olabilir mi?
Olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygun bütçede 144Hz arıyorsanız. VP249QGR modelini önerebilirim 24" IPS fiyat performans ürünü. Bütçene göre çıkabilirsen, VG248QG modeline bakabilirsin. 0, 5ms ve 165Hz.

Yeni konular

Geri
Yukarı