G-Sync nasıl açılır?

BayKelwin

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere bazı monitörlerde G-Sync uyumluluk özelliği var. Ama o özelliği acmak için NVIDIA ayarlarına girip ekran ayarlarından G-Sync ayarına girmemiz gerekiyor. Bildiğim kadarıyla laptoplarda böyle bir özellik yok. Merak ettiğim laptopu monitöre bağlayınc AMI o özellik gözükecek veya başka alternatifleri var mı? Teşekkürler.

Monitörde sağ tık yapıp NVIDIA Denetim Masası'ndan yapın. Eğer monitörün zaten G-Sync özelliği varsa kendi kendine açıyor.

Monitörde sağ tık yapıp NVIDIA Denetim Masası'ndan yapın. Eğer monitörün zaten G-Sync özelliği varsa kendi kendine açıyor.
laptopta yok diye biliyorum daha laptopum gelmedi ama laptopu monitöre bağladığımda o ayar cıkarmı.alcagım monitörde Gsync uyumluluğu var

Laptopta yok diye biliyorum daha laptopum gelmedi ama laptopu monitöre bağladığımda o ayar çıkar mı? Alacağım monitörde G-SYNC uyumluluğu var.

Monitör kendi kendine açıyor diye biliyorum.

Monitör kendi kendine açıyor diye biliyorum.

NVIDIA ayarlarından acılıyor cunku monitor G-SYNC değil. G-SYNC uyumlu. Demek istedigin NVIDIA ayaralrınımı kendi kendine ekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA ayarlarndan aclyr cunku monitör G-SYNC değil. G-SYNC uyumlu. Demek istedigin NVIDIA ayaralrınımı kendi kendine ekliyor.

Zaten monitörünüz dediğim gibi uyumluysa kendisi otomatikman açar hocam.
Zaten monitör G-SYNC olmaz G-SYNC uyumlu olur.
@BayKelwin biraz araştırdım ve monitörümüzün modeli nedir?

Son düzenleme:
Zaten monitörünüz dediğim gibi uyumluysa kendisi otomatikman açar hocam.
Zaten monitör G-SYNC olmaz G-SYNC uyumlu olur.
@BayKelwin biraz araştırdım ve monitörümüzün modeli nedir?
sipariş verdim gelmesini bekliyorum. model lenovo g27q 20 modeli gsynx uyumlu bir model

Bütçem 2500-3500ARASıda neden iptal edeyim acıklar mısınız?

Çok daha iyi monitörler var o bütçeye isterseniz konu açın.
@BayKelwin o monitör G-SYNC değil FreeSync uyumlu FreeSync monitörde G-SYNC nasıl açılır buradan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…