G-Sync uyumlu 144 Hz ve üzeri 1 ms monitör tavsiyesi

Ademm989

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, g Sync uyumlu monitör almayı planlıyorum. Birsüredir araştırıyorum fakat ne alacağıma karar veremedim. Bütçem 2000 lirayı biraz geçebilir almışken tam alayım diyorum. Asus VG258QR Gaming Monitör Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus VG258QR kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
Aklımda bu monitör vardı normalde fakat TN panelleri araştırdığımda çoğu kişi önermediğini fark ettim o yüzden emin olamadım geri. Genellikle oyun oynayan birisi olduğum için hikaye tarzı daha çok görüntü ve g Sync önemli benim için önerir misiniz bu monitörü yoksa başka ne alabilirim VA panel? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Panellerin renk farklarını görebilirsin.
va-ips-tn.jpeg

Merhaba,

Eğer yanlış bilmiyorsam, bahsetmiş olduğunuz monitör resmi olarak G-Sync uyumlu bir monitör değil. Nvidia'nın yayınladığı driverlar sayesinde freesync monitörlerin bazılarında G-Sync aktif edebiliyorsunuz, ve bahsetmiş olduğunuz monitörde bu şekilde G-Sync uyumlu oluyor.

İlgili linklerde ki monitörler direk G-Sync uyumludur.

İyi günler, g Sync uyumlu monitör almayı planlıyorum. Birsüredir araştırıyorum fakat ne alacağıma karar veremedim. Bütçem 2000 lirayı biraz geçebilir almışken tam alayım diyorum. Asus VG258QR Gaming Monitör Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus VG258QR kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
Aklımda bu monitör vardı normalde fakat TN panelleri araştırdığımda çoğu kişi önermediğini fark ettim o yüzden emin olamadım geri. Genellikle oyun oynayan birisi olduğum için hikaye tarzı daha çok görüntü ve g Sync önemli benim için önerir misiniz bu monitörü yoksa başka ne alabilirim VA panel? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

bu monitörü önerebilirim sana

Merhaba,

Eğer yanlış bilmiyorsam, bahsetmiş olduğunuz monitör resmi olarak G-Sync uyumlu bir monitör değil. Nvidia'nın yayınladığı driverlar sayesinde freesync monitörlerin bazılarında G-Sync aktif edebiliyorsunuz, ve bahsetmiş olduğunuz monitörde bu şekilde G-Sync uyumlu oluyor.

İlgili linklerde ki monitörler direk G-Sync uyumludur.

Evet direk g sync uyumlu monitörler daha pahalı olduğu için g sync açılabilen monitör tercih ettim. G sync açılabilenlerde işimi görür diye düşünüyorum
bu monitörü önerebilirim sana
Full hd olması lazım bu 2k sanırım
AOC C27G1 27" 144Hz 1ms FreeSync

Ben bunu kullanıyorum G-Sync ile uyumlu(G-Sync donanımı yok ama FreeSync ile çalıştırabiliyorsun)
Bende bunun 24inç olanını düşündüm ama 250cd parlaklık az gelmiyor mu iyi mi? Ve G sync sorunsuz çalışıyor mu o akıcılığı hissettiriyor mu?
IPS panele sahip bir monitör almalısın bence.
2000 lira civarında g sync aktif edilebilen bi monitör var ise alırım tabi ama bulamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı