G102 ve G203 Lightsync modellerde mercury sensör kullanılmıyor

Farenin 30 dolar olduğunu öğrenince çok da garip gelmiyor.

Şu an 179TL'ye satılıyor G102 LS Hepsiburada üzerinde. 169TL'ye İtopya'da Harpoon PRO RGB var :/

3 LED koymuş adam, milleti kazıklıyor. Sensörü çöp alan farkında değil.
Blind test yapsak aradaki farkı çoğu kişi anlayamaz. Çok yüksek hızda çevirmeniz gerekiyor bahsedilen spin out problemi için. Söylediğiniz gibi tamamen çöp değil yani. İndirim zamanı 149₺ fiyatı vardı şimdiki fiyatını bilemiyorum.

Ben de bugün G203 LS almayı düşünüyordum Reddit'te kısa bir araştırmanın sonucunda ben de öğrendim ki sensörler farklı, hatta videosu bile var. Videoda açık şekilde gözüküyor sensör farkı.
Siyah olan G102 Prodigy, beyaz olan ise G203 LS.

Testi tam anlamadım ama G102 LS'de sonuç böyle, yorumlarsanız sevinirim.

Pazarlarda Lightsync modellerinin adı farklı, acaba içindeki donanımlar da mı farklı? G102 Lightsync için böyle bir çalışma mevcut mu?

Pazarlarda Lightsync modellerinin adı farklı, acaba içindeki donanımlar da mı farklı? G102 Lightsync için böyle bir çalışma mevcut mu?
G102 LS ile G203 LS aynı mouse. Tek farkları pazar adları. G102 Avrupa, G203 Asya adları. Donanım olarak farkları yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…